Moskitiery

Masz dość nieustannego drapania po ukąszeniach komarów?

Zastanawiasz się, jak skutecznie ochronić swoje wnętrza przed owadami? Moskitiery to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nasze moskitiery są łatwe w montażu, eleganckie i skutecznie chronią przed uciążliwymi owadami, zapewniając komfortowy sen i spokojny pobyt w domu.

Nie ryzykuj infekcji czy chorób przenoszonych przez komary i innych owadów – postaw na moskitiery i ciesz się wolnością od uciążliwych insektów przez cały rok!

Moskitiery drzwiowe to specjalne siatki montowane na drzwiach, które chronią wnętrze domu lub mieszkania przed owadami, w szczególności przed komarami i muchami.

Moskitiery drzwiowe są bardzo popularne, zwłaszcza w okresie letnim, kiedy owady są szczególnie uciążliwe.

Dzięki moskitierom można w bezpieczny i komfortowy sposób korzystać z przewiewu i naturalnego oświetlenia, bez obawy o inwazję insektów.

Moskietiery Oroline Kraków
Oroline moskitiery

Drzwi moskitierowe zwijane to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą cieszyć się świeżym powietrzem, ale nie chcą mieć problemów z komarami i innymi owadami.

Dzięki temu typowi drzwi można cieszyć się pięknymi widokami i świetnym powietrzem bez potrzeby stosowania chemicznych środków odstraszających owady.

Drzwi moskitierowe zwijane są bardzo wygodne w użyciu i nie zajmują wiele miejsca, ponieważ po zamknięciu składają się w niewielką rurkę.

To świetne rozwiązanie zarówno dla domów, jak i mieszkań, gdzie nierzadko brakuje miejsca na tradycyjne drzwi.

Żaluzje plisowane to praktyczne rozwiązanie do wszelkiego rodzaju drzwi przesuwnych.

Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom, nie tylko zaoszczędzamy miejsce ale w pełni kontrolujemy ochronę od wszelkich rodzajów owadów.

Dysponujemy kilkoma rozwiązaniami technicznymi, w zależności od rodzaju konstrukcji i sposobu przeznaczenia.

Moskitiery Kraków Oroline

PROFESJONALNY POMIAR, DORADZTWO, KALKULACJA

Umów się z nami dzwoniąc na nr telefonu 12 650 26 50 lub 609 481 064 i skorzystaj z kompetentnego pomiaru, doradztwa i kalkulacji. Możesz również skorzystać z naszego przyjaznego formularza i niezobowiązującej wstępnej kalkulacji cenowej.

Prosimy o przekazanie jak największej ilości szczegółów do kalkulacji, aby spełnić Państwa oczekiwania. Kalkulacja usług zostanie przesłana drogą e-mailową lub przekazana telefonicznie w możliwie najkrótszym czasie.

Wyślij zapytanie

Jeśli interesuje Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu.
Nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 16:00.

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Oroline Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Łużyckiej 55, 30-658 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.