BEZPŁATNA WYCENA USŁUG!

RABATY NAWET DO 30%!

(NA WYZNACZONE PRODUKTY Z OFERTY OROLINE)

Prosimy o wypełnienie formularza w celu uzyskania niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej Państwo dostarczycie nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Oczywiście, można podać wyłącznie dane kontaktowe – wówczas nasz specjalista skontaktuje się z Państwem i dopyta o szczegóły oraz doradzi właściwe rozwiązania.

    JESTEM ZAINTERESOWANY/NA WYCENĄ:

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Oroline Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Łużyckiej 55, 30-658 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.