Zapraszamy do kontaktu. Nasi doradcy pomogą w doborze produktów i usługi, spełniającej Państwa oczekiwania. Doradzimy i przygotujemy kalkulację cenową.

OROLINE

ul. Łużycka 55, 30-658 Kraków

NIP: 679 317 22 29

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

Poniedziałek – Piątek: 10:00 – 16:00

12 650 26 50

609 481 064

kontakt@oroline.com.pl

    Administratorem Państwa danych osobowych jest Oroline Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Łużyckiej 55, 30-658 Kraków.

    Przetwarzamy Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym. Podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony. Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

    Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na zadane pytanie. Mają Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawa do: wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji na stronie Polityki Prywatności.