Żaluzje Kraków

Żaluzje plisowane, plisy, żaluzje poziome, żaluzje poziome aluminiowe, żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, żaluzje pionowe, żaluzje do domu, żaluzje dla firm, żaluzje drewnopodobne, montaż żaluzji, żaluzje do wnętrz.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!

Umów się z nami na spotkanie dzwoniąc na numer telefonu 12 650 26 50 i skorzystaj z darmowego pomiaru oraz wyceny usług.

Możesz również skorzystać z naszego prostego formularza niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej dostarczysz nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Wycena usług zostanie dostarczona w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

Żaluzje plisowane

Żaluzje plisowane czyli inaczej plisy stanowią jedno z najlepszych rozwiązań z kategorii przesłony wewnętrzne do pomieszczeń. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji, plisy mogą być zamontowane na wszystkich rodzajach okien dostępnych na rynku, w tym w oknach dachowych, ogrodach zimowych, a także w przeszklonych konstrukcjach dachowych. Plisy są rozwiązaniem bardzo wszechstronnym, dlatego też mogą być zamontowane we wnękach oraz w przestrzeniach o nietypowych kształtach. W naszej ofercie znajduje się ponad 350 modeli żaluzji plisowanych, dostępnych w wybranych kolorach i materiałach.

Żaluzje poziome

Żaluzje poziome są najbardziej uniwersalnym produktem, który jest montowany jako osłona wewnętrzna na oknach i drzwiach. Możliwość podnoszenia i regulowania kąta nachylenia żaluzji daje nam szansę dowolnego dawkowania dopływu naturalnego oświetlenia do wnętrza. Żaluzje poziome chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się, a także dają nam możliwość osiągnięcia swobodnej cyrkulacji powietrza. Ważna cechą, jaką dają nam żaluzje, jest prywatność. Pozwalają ukryć wnętrze przed niechcianymi obserwatorami z zewnątrz bez konieczności zmniejszenia ilości oświetlenia oraz całkowicie lub częściowo zaciemniać okno.

W naszej ofercie mamy również wysokiej jakości żaluzje poziome drewniane, do których produkcji stosowane jest drewno egzotyczne – basswood oraz abachi. Żaluzje drewniane są produktem, który nadaje naszym pomieszczeniom ekskluzywny klimat. Smugi światła oraz cienie powstające po odbiciu się światła od drewnianej powierzchni żaluzji sprawiają, że pomieszczenie otrzymuje fantastyczny wystrój wnętrza.

Żaluzje pionowe

Żaluzje pionowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które w swoich pomieszczeniach mają duże przeszklone powierzchnie. Mimo że sporej wielkości okna lub ściany ze szkła robią fantastyczne wrażenie, nie dają nam poczucia intymności oraz osłony przed słońcem w upalne dni. Żaluzje pionowe stają się tym samym idealnym rozwiązaniem dla nowoczesnej architektury. W naszej ofercie mamy do wyboru szeroką gamę tkanin lub żaluzji z tworzywa, do których możemy dobrać odpowiedni kolor.

Żaluzje pionowe mogą mieć również zastosowanie jako przegroda pomieszczeń lub drzwi. Istotną zaletą żaluzji pionowych, oprócz możliwości ich obracania, jest możliwość przesuwania ich w lewą lub prawą stronę, a także od i do środka. To czyni je wyjątkowo funkcjonalnymi i łatwymi w obsłudze.

Zalety montażu żaluzji

  • Precyzyjna regulacja ilości światła przenikającego do wnętrza
  • Szeroka gama kolorów umożliwia idealne dobranie żaluzji do aranżacji
  • Ochrona wnętrza przed nagrzaniem oraz działaniem promieniu UV
  • Wysoka jakość zastosowanych materiałów gwarantuje długotrwałe użytkowanie produktu
  • Lekka konstrukcja, idealna do dużych i małych pomieszczeń

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

INTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Zapraszamy do kontaktu z nami - nasi doradcy pomogą w doborze najlepszych produktów i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROSTEGO FORMULARZA!

TOP