Rolety zewnętrzne Kraków

Osłony montowane na zewnątrz domu, rolety zewnętrzne, rolety zewnętrzne elewacyjne, rolety zewnętrzne podtynkowe, rolety zewnętrzne naokienne, rolety fasadowe, rolety naokienne, rolety podtynkowe, rolety okienne.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!

Umów się z nami na spotkanie dzwoniąc na numer telefonu 12 650 26 50 i skorzystaj z darmowego pomiaru oraz wyceny usług.

Możesz również skorzystać z naszego prostego formularza niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej dostarczysz nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Wycena usług zostanie dostarczona w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

Rolety zewnętrzne stosowane są głównie z myślą o zabezpieczeniu wnętrza naszego domu przed wandalizmem lub włamaniem. Rolety mogą również chronić wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem się oraz nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety zewnętrzne są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a ich głównymi zaletami jest doskonała izolacja akustyczne i termiczna. Dzięki temu powodują oszczędności w zużyciu energii cieplnej, zabezpieczają otwory okienne oraz elewację przed zniszczeniem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi między innymi przed gradem, deszczem, śniegiem, czy też porywistym wiatrem. Dzięki dostępnej szerokiej gamie kolorystycznej, rolety zewnętrzne można idealnie dopasować zarówno do nowoczesnych oraz tradycyjnych obiektów budowlanych.

Rolety zewnętrzne mają możliwość zastosowania automatycznych czujników zmierzchu, czasu, wiatru, czuwania, a także podłączenia do systemu inteligentnego zarządzania budynkiem, który staje się coraz bardziej popularny. Najlepsze sterowniki mierzą siłę wiatru, temperaturę zewnętrzną i wewnętrzną, nasłonecznienie i opady. Pozwalają zaprogramować rolety zewnętrzne tak, aby podnosiły się i opuszczały również podczas nieobecności właścicieli.

Warto dodać, że elektryczne napędy oraz sterowania, znacznie podnoszą komfort użytkowania przesłon, zwłaszcza w przypadku dużej ilości rolet, rolet zewnętrznych montowanych w trudno dostępnych miejscach lub przesłon o sporych gabarytach. W naszej ofercie znajdują się również rolety zewnętrzne zintegrowane z moskitierą, rolety elewacyjne, rolety zewnętrzne naokienne oraz rolety podtynkowe.

Rolety elewacyjne Kraków

Najbardziej popularne wśród rolet zewnętrznych. Ich główną zaletą jest możliwość montażu do istniejących, wykończonych budynków. Skrzynka w roletach elewacyjnych jest elementem widocznym, z tego powodu dostępna jest w wielu wariantach kolorystycznych, a także w okleinach drewnopodobnych. Tym samym roletę zewnętrzną elewacyjną można doskonale dopasować do stolarki okiennej lub fasady budynku. Skrzynki rolet elewacyjnych mają kształt prostokątny lub owalny. Wykonywane są z blachy aluminiowej zamkniętej z obu stron pokrywami bocznymi. Z takich samych materiałów wykonane są profile (lamele, listwy).

Rolety podtynkowe Kraków

Przeznaczone są głównie do nowo budowanych obiektów, mogą być jednak stosowane w budynkach już istniejących. Montaż rolety nie wymaga ingerencji w konstrukcję okna czy drzwi, wymagaj jednak wykonania wcześniej wnęki w nadprożu okiennym, w której umieszczona będzie skrzynka. Zaletą systemu rolety podtynkowej jest montaż skrzynki pod warstwą izolacyjną ściany budynku. W ten sposób nadproże okienne chronione jest przed przemarzaniem. Dzięki klapie rewizyjnej znajdującej się na zewnątrz budynku można wykonywać prace konserwacyjne i serwisowe bez zakłócenia prywatności domowników

Zalety montażu rolet zewnętrznych

  • Doskonałe zalety termoizolacyjne (zimą spada zużycie energii, a latem obniża się temperatura w domu)
  • Zabezpieczenie Twojego domu przed włamaniem oraz prywatność
  • Ochrona przed hałasem i odporność na warunki atmosferyczne
  • Możliwość sterowania ilością światła oraz powietrza przenikającego do wnętrza
  • Skuteczna ochrona przed owadami i pyłkami

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

INTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Zapraszamy do kontaktu z nami - nasi doradcy pomogą w doborze najlepszych produktów i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROSTEGO FORMULARZA!

TOP