Rolety wewnętrzne Kraków

Rolety wewnętrzne materiałowe, rolety wolnowiszące, rolety wolnowiszące wielkogabarytowe, rolety w kasecie z prowadnicami, rolety w kasecie, rolety wolnowiszące w kasecie, rolety dachowe, rolety tkaninowe, rolety materiałowe.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!

Umów się z nami na spotkanie dzwoniąc na numer telefonu 12 650 26 50 i skorzystaj z darmowego pomiaru oraz wyceny usług.

Możesz również skorzystać z naszego prostego formularza niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej dostarczysz nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Wycena usług zostanie dostarczona w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

Rolety wewnętrzne są zasłona okiennymi, które tworzy się z tkanin nadających niezawodną ochronę przed nasłonecznieniem wnętrza, a także refleksami na ekranach monitorów.Rolety wolnowiszące idealnie sprawdzają się jako osłona okienna oraz ekran projekcyjny lub przesłona regału, czy też wnęki w mieszkaniu. Oferowane rolety wewnętrzne doskonale ograniczają przenikanie światła słonecznego, wszystko za sprawą nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w prowadnicach bocznych oraz kasecie osłaniającej. Prowadnice pozwalają również na swobodne prowadzenie tkaniny nawet przy uchylonym oknie.

Nowoczesne tkaniny oferowane w naszych roletach okiennych są zabezpieczone przed blaknięciem oraz rozciąganiem przy dużym nasłonecznieniu. Tkaniny podgumowane lub pokryte specjalną powłoką aluminiową, odbijają promienie słoneczne, zabezpieczając wnętrze przed światłem oraz przegrzaniem wnętrza pomieszczeń. W ofercie dostępne są również tkaniny trudno zapalne oraz niepalne. Wszystkie tkaniny posiadają atesty higieniczne. Rolety wewnętrzne dostępne są w wielu kolorach, wzorach oraz rodzajach tkanin.

Zalety montażu rolet wewnętrznych

  • Bogata kolekcja wzorów i kolorów tkanin w tym rozpraszających światło, zaciemniających i antyrefleksyjnych.
  • Płynność regulacji przy odsłanianiu i zasłanianiu
  • Małe gabaryty kasety zwiększają kąt otwarcia okna oraz zastosowanie m.in. do drzwi tarasowych
  • Aluminiowa lub stalowa listwa obciążająca idealnie napina materiał rolety na całej powierzchni
  • Ograniczenie do minimum przenikanie światła słonecznego

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

INTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Zapraszamy do kontaktu z nami - nasi doradcy pomogą w doborze najlepszych produktów i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROSTEGO FORMULARZA!

TOP