OKNA PCV Kraków

Okna plastikowe kraków, okna PCV, bezpieczne okna, okna antywłamaniowe, okna do mieszkania, okna do firmy, okna do domu, okna Oknoplast, okna Pixel, okna Prolux, okna Winergetic Premium, okna Winergetic Premium Passive, okna Koncept.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!

Umów się z nami na spotkanie dzwoniąc na numer telefonu 12 650 26 50 i skorzystaj z darmowego pomiaru oraz wyceny usług.

Możesz również skorzystać z naszego prostego formularza niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej dostarczysz nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Wycena usług zostanie dostarczona w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

Okna to jeden z najważniejszych elementów w naszym domu. Ważne jest odpowiednie dobranie okien, które mogą stać się wizytówką naszego domu lub mieszkania, a przede wszystkim podkreślić jego charakter i estetykę. Okna powinny zapewnić nam komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo i ochronę przed włamaniami. Oferowane przez nas okna to połączenie nowoczesnego wyglądu z zaawansowanymi technologiami oraz energooszczędnością i innowacyjną funkcjonalnością. Autorskie profile z linii Pixel, Prolux czy Winergetic Premium firmy Oknoplast stanowią idealne dopełnienie Twojego domu czy też mieszkania i nadadzą wnętrzom niepowtarzalny design.

Okna Pixel

Okna Pixel to doskonałe połączenie nowoczesności z elegancją i estetyką. Okna zapewniają nawet do 22% więcej światła w pomieszczeniach. Dzięki technologii okleinowej ColorFull, okna utrzymują jednolity kolor i strukturę na całej powierzchni, również po otwarciu okna. Okna Pixel dostępne są w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można je dostosować do każdego designu wnętrza domu.

Autorskie wzmocnienie profilu ze stali ocynkowanej wielokrotnie gięte pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Jego grubość, kształt i geometria zapewniają sztywność i niezmienność kształtu okien przez wiele lat.

Okna Prolux

Okna Prolux bazują na najwyższej jakości profilach w klasie A. iczba komór i grubość ścianek zewnętrznych profilu to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem.

Technologia okleinowania ColorFull to jednolity kolor i struktura na całym oknie - również po jego otwarciu. Rozwiązanie dostępne w szerokiej gamie kolorów, dzięki czemu można je zastosować w każdym wnętrzu. Produkty objęte sa 7-letnią gwarancją. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami.

Okna Winergetic Premium

Okna Winergetic Premium posiadają aż 7 komór, a grubość ścianki profilu 3mm to nie tylko gwarancja stabilności i trwałości okna, ale przede wszystkim zwiększonej ochrony przed zimnem i hałasem. Model Winergetic Premium gwarantuje niskie straty energii cieplnej, a tym samym obniżone koszty ogrzewania budynku.

Zaczepy antywyważeniowe mocowane są do stalowego zbrojenia, co znacznie utrudnia dostanie się do wnętrza naszego pomieszczenia. To rozwiązanie stanowi dodatkową, ciężką barierę ochronną przed włamaniem do mieszkania lub domu.

Okna Winergetic Premium Passive

Okna Winergetic Premium Passive dzięki dodatkowym wzmocnieniom termicznym, a także trzykomorowym pakietom szybowym, spełniają wymogi budynków pasywnych. W oknie Winergetic Premium Passive zastosowane zostało autorskie wzmocnienie termiczne Oknoplastu - SpaceBlock.

To połączenie pianki poliuretanowej w skrzydle i specjalnego aerożelu w ramie, które gwarantuje bardzo dobrą izolację, a tym samym jeszcze więcej ciepła w domu. Jego zastosowanie spełnia wymogi budownictwa pasywnego. Produkty objęte sa 7-letnią gwarancją.

Okna Koncept

Okna Koncept zachowują prostą formę i są polecane Klientom, którzy cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnością. Unikalna technologia zgrzewania narożników ram i skrzydeł w połączeniu z zaawansowaną technologią oklejania PVC, pozwala na uzyskanie efektu prawie niewidocznego łączenia.

Brak widocznych rowków, malowania oraz uzupełniania ubytków powstałych podczas łączenia profili to standard w przypadku kolorowych okien Oknoplast. Okna Koncept objęte są 7 letnią gwarancją producenta. Gwarancja nie jest objęta żadnymi obostrzeniami takimi jak odpłatne przeglądy.

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

INTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Zapraszamy do kontaktu z nami - nasi doradcy pomogą w doborze najlepszych produktów i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROSTEGO FORMULARZA!

TOP