DRZWI tarasowe Kraków

Drzwi tarasowe HST Premium, drzwi tarasowe HST, drzwi tarasowe PSK Atrium, drzwi tarasowe PSK i PSK-Z, szklane drzwi, drzwi do tarasu, drzwi na taras, drzwi na balkon, drzwi na patio, drzwi balkonowe, taras z drzwiami.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!

Umów się z nami na spotkanie dzwoniąc na numer telefonu 12 650 26 50 i skorzystaj z darmowego pomiaru oraz wyceny usług.

Możesz również skorzystać z naszego prostego formularza niezobowiązującej i bezpłatnej oferty cenowej. Im więcej dostarczysz nam danych dotyczących swojego zamówienia, tym dokładniejsza będzie wycena.

Wycena usług zostanie dostarczona w ciągu 24 godzin od wysłania zgłoszenia.

W naszej ofercie oprócz drzwi wewnętrznych oraz wejściowych, posiadamy również szeroki wachlarz drzwi tarasowych. Dobrym rozwiązaniem dla Klientów chcących zainwestować w ekskluzywny wygląd i nowoczesność, są drzwi podnoszono-przesuwne. Dzięki specjalnej konstrukcji mamy możliwość tworzenia bardzo dużych przeszkleń o maksymalnej powierzchni do 14 metrów kwadratowych! Otwierane skrzydło na taras może mieć maksymalnie do 3 metrów szerokości. Mimo że drzwi są sporych wymiarów i pokaźnej wagi, system przesuwny jest delikatny w użyciu, a drzwi otwierają się z łatwością. W naszej ofercie znajdą Państwo również drzwi uchylno-porzesuwane, a także drzwi odstawno-przesuwane.

Drzwi tarasowe HST Premium

Fantastyczne połączenie nowoczesnego designu, energooszczędności, a przede wszystkim bezpieczeństwa. Drzwi tarasowe HST Premium zostały stworzone zgodnie z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni. Mamy możliwość wykonania konstrukcji do 6,5 metra szerokości i 2,8 metra wysokości.

Model HST Premium dostępny jest w dziewięciu kolorach w wyboru. Producent zachował bardzo dobrą statykę konstrukcji, dzięki wzmocnieniu ze stali o grubości 3mm. Możliwość wykonania skrzydeł o wadze do 400 kg.

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe HST są nowoczesnym rozwiązaniem konstrukcyjnym, które umożliwia nam osiągnięcie sporych przeszkleń w pomieszczeniach z tarasem. Skrzydło modelu HST może osiągać do 3 metrów szerokości, a przejście w drzwiach do 2.9 metra szerokości.

Tego typu rozwiązanie umożliwia nam zamontowanie przeszkleń o maksymalnej powierzchni do 13.8 metra kwadratowego. Możliwość wyposażenia drzwi w elektryczny napęd zapewniający wysoki komfort użytkowania.

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Drzwi tarasowe PSK Atrium są nową propozycją rozwiązania wyjścia tarasowego oraz ogrodowego. Użyty do projektu system odstawno-przesuwany daje nam możliwość przesunięcia skrzydła o szerokości nawet do 1.6 metra bez żadnych problemów.

Po rozsunięciu drzwi tarasowych otrzymujemy przejście o szerokości ponad 1.6 metra.Specjalne okucia pozwalają na przesuwanie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły. Okucie posiada specjalne zaczepy naprowadzające skrzydło do pozycji zamknięcia.

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK są idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie optymalnej powierzchni w obrębie wyjścia tarasowego lub ogrodowego. Dzięki systemowi uchylno-przesuwanemy, a także specjalnym okuciom, mamy możliwość przy użyciu niewielkiej siły uchylić i przesunąć skrzydło drzwi do szerokości 1.6 metra.

Drzwi PSK dostępne są w systemach Pixel, Prolux, Koncept oraz Koncept z nakładkami aluminiowymi. Z kolei drzwi PSK-Z dostępne są we wszystkich systemach okiennych firmy OKNOPLAST.

INTERESUJĄ CIĘ NASZE PRODUKTY?

ODPOWIEMY NA WSZYSTKIE PYTANIA!

Zapraszamy do kontaktu z nami - nasi doradcy pomogą w doborze najlepszych produktów i przygotują dla Państwa bezpłatną wycenę. Jesteśmy dla Ciebie dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

ZGŁOSZENIE REKLAMACJI? SKORZYSTAJ Z NASZEGO PROSTEGO FORMULARZA!

TOP